site-logo
site-bg

Neden Boğaziçi?


withimage-photo

01.

Talep

Sizden istenilen bilgileri 20 saniye gibi kısa bir sürede ya da hızlı teklif ile 10 saniyede doldurarak talep iletmenizle başlar. Talebiniz doğrultusunda ekimiz anında sizinle iletişime geçerek ücretsiz keşif için randevu tarihi belirler.

withimage-photo

02.

Ekip Ziyareti

Görevlendirdiğimiz alanında uzman satış ekibimiz sizinle irtibata geçerek mutabık kaldığınız bir zamanda sizi evinizde ya da proje uygulanacak mekânda ziyaret eder. Ziyaret projenin keşfi için gereklidir ve bu hizmet ücretsiz olup kesinlikle sizden herhangi bir ücret talep edilmeden keşif çalışması yapılır.

withimage-photo

03.

Anlaşma

Ekibimiz talepleriniz doğrultusunda konfor, estetik, kolay kullanım ve ürün özellikleri gibi gereksinimleri toplayarak sizlere teklif sunar. Sizlere en iyi fiyat garantisi ile sunulan teklifi onaylamanız durumunda sözleşme imzalanır ve proje hazırlamaya geçilir.

withimage-photo

04.

Proje Hazırlama

Teklife onay vermeniz halinde aynı gün keşif, uzman mühendis ve teknik ekibimiz titizlikle istekleriniz ve ihtiyaçlar doğrultusunda uygulanacak olan işin projesini hazırlar. Proje onaya sunulduktan sonra gaz dağıtım firması uygunsuzluk tespit ederse proje revize için yeniden yetkili firmaya verilir. Proje onaylandıktan sonra ise gaz dağıtım firması ve yetkili firma tarafından görevlendirilen mühendisler gaz açımını yaparlar

withimage-photo

05.

Uygulama

Sizlerin de uygun olan bir tarih belirlenir. Uzman ekibimiz belirlenen tarih ve saatte projeyi uygulamak için mahale ya da proje mekânına gelir. 1 gün gibi kısa bir süre içerisinde montaj yapılır hasar gören yer olursa onarılır, eksiksiz, temiz ve disiplinli bir şekilde uygulama tamamlanır.

withimage-photo

06.

Kontrol ve Teslim

Gaz dağıtım firması tarafından sizin adınıza alınır ve randevu tarihi size bildirilir. Randevu tarihinde ekibimiz son testi yaparak projeyi yetkili gaz açma mühendisinin onayına sunar. Gaz açma onayı verildikten sonra ekibimiz istek, talep ve şikayetlerinizi dinleyerek Boğaziçi Mühendislik’ in kalite güvencesindeki projeyi teslim eder. Onay alındıktan sonra ise gaz dağıtım firması ekipleri tarafından gaz açım işlemi yapılır ve gaz kullanım sizlere teslim edilir.

DestekHemen iletişime geçin
Destek

Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

03:43